Девід Хей: Перемовини з Віталієм продовжуються, але контракт ще не підписано

Девід Хей

Девід ХейБританський супертяж Девід Хей (25-2, 23 КО) офіційно підтвердив факт ведення перемовин про бій з українцем Віталієм Кличком (43-2, 40 КО).

“Я ще не бачив контракту, але перемовини між нашими командами дійсно йдуть, – сказав Хей в інтерв’ю BBC, – ми можемо провести цей бій в березні”.

“В бою з Володимиром розподіл гонорарів був в пропорції 50/50, – продовжує Хей, – я розумію, що зараз не заслуговую на такі гроші”.

За інформацією ж наших джерел, хоча контракт на бій між Віталієм Кличком та Девідом Хеєм ще дійсно не підписано, але сторони вже вирішили всі питання і домовилися про бій. Затримка з офіційним оголошенням про бій Віталій Кличко – Девід Хей пов’язана з тим, щоб не відволікти увагу вболівальників від поєдинку Володимира Кличка з Жаном Марком Мормеком, у якому й так вже майже все ясно.

За інформацією наших джерел, офіційно про бій Віталій Кличко – Девід Хей буде оголошено вже після бою Володимира з Мормеком.  

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.