Деонтай Вайлдер: У Кличків дуже сильна психологія

Деонтай Вайлдер

Деонтай ВайлдерПерспективний американський супертяж Деонтай Вайлдер (20-0, 20 КО) вважає, що головною причиною успіху українських чемпіонів братів Кличків є їх ментальність.

“У Кличків дуже сильна психологія, – каже Вайлдер, – не має значення, з ким вони б’ються – вони завжди готові. Багато хлопців в дивізіоні просто бояться їх. Брати нікому не віддадуть свої титули просто так”.

Сам же Вайлдер поки що не планує битися з Кличками – він хоче набратися досвіду перед тим, як виходити на бої такого рівня.

“З самого початку моєї кар’єри я планував провести 25 боїв перед тим, як виходити на вищий рівень, – каже Деонтай, – але вже в наступному році рівень моїх опонентів поступово зростатиме – спочатку я проведу ще один 8-раундовий бій, потім – три 10-раундових, і потім вже буду готовий до12-раундових поєдинків”.

“Мій удар – на рівні ударів найсильніших панчерів світу, – пояснює Вайлдер той факт, що всі свої бої він завершив нокаутом, – з самого початку кар’єри я поставив собі ціль -вигравати всі свої поєдинки нокаутом”.

Коли ж прийде час зустрітися з одним з братів Кличків, Вайлдер запевняє, що докладе усіх зусиль для перемоги.

“Я хочу бути таким, як Майк Тайсон, – каже Вайлдер, – для мене краще піти на ризик і програти нокаутом, ніж боксувати весь бій обережно й програти за очками”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.