Роджер Мейвезер: В Альвареса немає шансів в бою проти Флойда

Роджер Мейвезер

Роджер МейвезерДядько та тренер Флойда Мейвезера-молодшого Роджер Мейвезер прокоментував заяву чемпіона світу за версією WBC в першій середній вазі Сола Альвареса про бажання зустрітися з Флойдом у ринзі.

“Флойд може дати бій цьому хлопцеві, – каже Роджер Мейвезер, –  але у Альвареса не буде жодних шансів на перемогу в бою проти Флойда”.

Також тренер заперечив чутки про те, що наступним суперником його племінника може стати знаменитий Ерік Моралес.

“Флойд не битиметься з Моралесом. Це занадто легкий бій для нього. Це був би справжній міс матч”, – сказав Роджер.

Натомість, Роджер Мейвезер вважає, що якщо не вдасться організувати супербій між Флойдом та Менні Пак’яо, його племінник може зустрітися з аргентинцем Маркосом Рене Майданою.

“Майдана побив Ортіса, і він буде набагато не безпечнішим суперником, ніж Моралес, – вважає Роджер, – він агресивний боєць і має в своєму резюме перемогу над хорошим суперником”.

Але всі ці розмови не матимуть жодного значення, якщо вдасться домовитись по бій Флойда Мейвезера з Менні Пак’яо – а те, що переговори про цей бій ведуться дуже інтенсивно, вже підтверджують практично всі учасники процесу.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.