Наступним суперником Марко Хука може стати Ола Афолабі

Ола Афолабі

Ола АфолабіНаступний бій чемпіона світу за версією WBO Марко Хука (34-1, 25 КО) відбудеться в лютому-березні наступного року, а найбільш вірогідним кандидатом на бій з Хуком є офіційний претендент на його титул Ола Афолабі (18-2-3, 8 КО), повідомляє Boxingscene.com.

Відзначимо, що Хук та Афолабі вже зустрічалися у рингу в грудні 2009 року, і тоді перемогу в рівному бою здобув Марко Хук. В тому поєдинку Афолабі зумів серйозно потрясти Хука ударом правою в п’ятому раунді, однак надалі Марко відновився і посто перепрацював Афолабі. Всі троє суддів віддали перемогу Хуку з зовсім незначною перевагою (115:113, 115:113 та 116:112), що й не дивно, враховуючи той факт, що бій проходив в Німеччині.

Однак не можна було сказати, що Афолабі пограбували – просто Хук був активнішим в останніх раундах, а Ола був занадто лінивим. Сам Афолабі визнає, що в той час він зовсім несерйозно відносився до боксу і практично не готувався до бою з Хуком. А оскільки навіть при такій поганій підготовці він ледь не виграв у Хука, зараз Афолабі абсолютно не сумнівається в своїй перемозі.

Не сумнівається в перемозі Афолабі і його промоутер Віталій Кличко – на гучні заяви Марко Хука про бажання зустрітися з братами Кличками Віталій відповів, що він може надерти Маркові зад на спарингу, а в офіційному бою його поб’є Ола Афолабі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.