У віці 70-ти років з життя пішов Рон Лайл

Рон Лайл

Рон ЛайлЧерез декілька тижнів після смерті легендарного Джо Фрейзера світ боксу отримав ще один важкий удар – на 71-році життя помер ще один колишній суперник Мухамеда Алі Рон Лайл.

Рон Лайл був унікальним боксером – почавши кар’єру у віці тридцяти років, він досяг верхівок світових рейтингів, перемігши таких сильних бійців, як Ерні Шейверс, Оскар Бонавена, Джиммі Елліс, Джо Багнер, Вінсент Рондон, Бастер Матіс, Бун Кіркман, Хосе Луїс Гарсія та Грегоріо Перальта.

У травні 1975 року Лайл отримав шанс завоювати титул абсолютного чемпіона світу – він зустрівся з легендарним Мухамедом Алі. Після десяти раундів Рон був попереду на суддівських записках, але Алі вдалося зупинити його в 11-му.

Але найбільш знаменитими боями Рона Лайла є його війни з Джорджем Форменом та Ерні Шейверсом. Обидва поєдинки входять до найкращих боїв за всю історію боксу – в поєдинку з Шейверсом Лайлові довелося підніматися з підлоги в другому раунді, щоб нокаутувати Ерні у шостому.

А бій з Форменом дехто навіть вважає найкращим поєдинком за всю історію боксу – обидва боксери неодноразово опинялися на помості, але, продемонструвавши неймовірну мужність, піднімались і продовжували бій. Але у п’ятому раунді Джордж все-таки схилив шальки терезів на свою користь і нокаутував Лайла.

Ще один цікавий факт з кар’єри Рона Лайла: у віці 54-х років він повернувся на ринг і виграв чотири поєдинки нокаутом, після чого остаточно завершив кар’єру.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.