Олексій Мазикін зустрінеться з Ерканом Тепером

Олексій Мазикін

Олексій МазикінУкраїнський супертяж Олексій Мазикін (17-6-2, 4 КО) проведе свій наступний поєдинок 26 листопада в Стамбулі. Суперником Мазикіна стане турецький боксер Еркан Тепер (6-0, 4 КО), який за фізичними даними не поступається Олексію, але значно переважає українця за силою удару. Та головним козирем Мазикіна в цьому бою може стати досвід – в Олексія не тільки на 19 боїв більше на професійному ринзі, а ще й величезний досвід виступів в аматорському боксі. Згадайте хоча б його срібну медаль чемпіонату світу 2001 року, коли по дорозі до фіналу він впевнено переміг росіянина Олександра Повєткіна, влаштувавши йому по ходу бою стоячий нокдаун.

Але навіть врахувавши всі вищезазначені фактори, ризикнемо припустити, що вирішальну роль у результаті поєдинку відіграє фізична готовність бійців, а з цим у Мазикіна останнім часом були певні проблеми – в останніх своїх боях він важив близько 125 кг, що забагато навіть для боксера зі зростом 196 см.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.