В’ячеслав Глазков: Зараз мій удар став сильнішим

В'ячеслав Глазков

В'ячеслав ГлазковПерспективний український супертяж, бронзовий призер Олімпійських Ігор в Пекіні В’ячеслав Глазков (10-0, 7 КО) в інтерв’ю газеті “Експрес” розповів про те, коли збирається виходити на чемпіонський рівень, а також про те, як він змінився після переходу в професіонали.

“Досвiд аматорського боксу менi допомагає у професiоналах. Це школа на все життя, – сказав Глазков, – однак треба вiдвикати вiд деяких нюансiв. Зокрема, менi не можна викладатися на всi сто вiдсоткiв у перших трьох раундах — слiд розподiлити сили на дванадцять. Тепер я б’ю сильно i точно. А в аматорах досить було вдарити тiльки точно, аби суддi зарахували одне очко. Мiй удар став бiльш акцентованим. Ну i над фiзичною готовнiстю бiльше працюю, щоб мiцнiше триматися на ногах усi дванадцять раундів”.

“Добре розумiю, що менi бракує досвiду виступiв на професiйному рингу, – оцінює Глазков свої перспективи, – ще треба провести п’ять або шiсть боїв, тодi можна подумати про поєдинки з боксерами рiвня братiв Кличкiв. Я тверезо оцiнюю свої можливості”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.