Сет Мітчелл: Якби Клички були американцями, ними б усі захоплювалися

Сет Мітчелл

Сет МітчеллПерспективний американський супертяж Сет Мітчелл (23-0-1, 17 КО) пояснив, чому, на його думку, надважка вага втратила таку увагу публіки, яка була притаманна їй раніше.

“Якби Клички були американцями, ними б усі захоплювалися, – каже Мітчелл, – вони не найвидовищніші боксери, але я поважаю їх. Якщо ти опиняєшся з ними в рингу, треба постійно тиснути на них. Поки що це нікому не вдавалося, але в мене є всі дані, щоб зробити це”.

Але поки що на Мітчелла чекає інше випробування – 10 грудня він проведе свій дебютний поєдинок на телеканалі НВО, а його суперником буде боксер з Узбекистану Тімур Ібрагімов (30-3-1, 16 КО).

“Всі кажуть, що я буду наступним великим американським чемпіоном, – продовжує Мітчелл, – але я не забиваю цим собі голову. Я прекрасно розумію, що якби в мене були ті ж самі 23 перемоги, але тільки 6 чи 7 нокаутів, я б не потрапив на НВО. Вболівальникам подобається видовищний бокс. Мій стиль подобається людям”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.