Кріс Арреола: Я дуже хочу зустрітися з Володимиром Кличком

Кріс Арреола

Кріс АрреолаАмериканський супертяж Кріс Арреола (34-2, 29 КО) в інтерв’ю The Boxing Lab Radio розповів, з ким би він хотів зустрітися в найближчому майбутньому.

“Я дуже хочу зустрітися з Володимиром Кличком. Ось чого я хочу, – сказав Арреола, – ось чому я так важко працював весь цей рік, щоб знову досягти верхівок рейтингів. Також я дуже хотів би провести другий бій з Адамеком. В першому поєдинку він переміг мене не тому, що він кращий боксер, а через те, що я погано тренувався”.

Нагадаємо, що тренер Володимира Кличка Емануель Стюард неодноразово заявляв, що дуже хотів би побачити бій свого підопічного з Крісом Арреолою. Однак такий поєдинок може відбутися не раніше літа наступного року, тому що в разі перемоги над Мормеком (в чому мало хто сумнівається), Володимир Кличко має захистити свої титули у поєдинку проти офіційного претендента за версією IBF Тоні Томпсона до 10 березня наступного року.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.