Антоніо Маргаріто дозволили боксувати в штаті Нью-Йорк

Антоніо Маргаріто

Антоніо Маргаріто Колишній чемпіон світу у двох вагових категоріях Антоніо Маргаріто (38-7, 27 КО) успішно пройшов медичне обстеження і отримав ліцензію на проведення боїв на території штату Нью-Йорк. Таким чином, проведенню бою-реваншу між Антоніо Маргаріто та діючим чемпіоном світу за версією WBA в першій середній вазі Мігелем Котто (36-2, 29 КО) тепер нічого не загрожує.

Нагадаємо, що Атлетична комісія штату Нью-Йорк відмовлялася видавати ліцензію Антоніо Маргаріто, поки він не пройде медичне обстеження у незалежного офтальмолога. Через це промоутер бою Котто – Маргаріто Боб Арум навіть почав шукати альтернативні місця проведення цього поєдинку на випадок, якщо Маргаріто так і не видадуть ліцензію. Зокрема, повідомлялося, що бій можуть перенести з Нью-Йорка до Денвера. Однак тепер стало остаточно ясно, що бій Котто – Маргаріто відбудеться 3 грудня в Нью- Йорку.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.