Емануель Стюард: Хей не заслуговує на бій з Віталієм

Емануель Стюард

Емануель СтюардТренер Володимира Кличка Емануель Стюард вважає, що британець Девід Хей не заслуговує на поєдинок з старшим братом Володимира – Віталієм Кличком.

“Девід не заслуговує на бій з Віталієм, тому що він провів жалюгідний бій проти Володимира, – сказав Стюард в інтерв’ю Daily Mail, – але, на жаль, за тою інформацією, якою я володію, є дуже великі шанси на те, що такий бій відбудеться. Віталій дуже хоче закінчити роботу почату Володимиром і нокаутувати Хея. Девід же, на мою думку, вийде на цей бій тільки заради грошей”.

“Віталій ще більший за Володимира і теж володіє дуже потужним ударом, але він постійно йде вперед і не вміє так добре рухатись, як Володимир, – продовжує Стюард, – тому Девід може завдати йому певних труднощів, але тільки якщо він буде хоч щось робити, в чому я сумніваюсь, пам’ятаючи як проходив його бій з Володимиром”.

Нагадаємо, що за інформацією наших джерел Віталій Кличко та Девід Хей домовились про бій, який відбудеться в березні наступного року в Німеччині.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.