Узєлков, Плотніков та Бражник здобули перемоги в Харкові

В'ячеслав Узєлков

В'ячеслав УзєлковКрім бою Сергія Федченка з Віллі Блейном вчора у Харкові відбулись ще декілька поєдинків за участю українських боксерів, хоча слід зазначити, що їх суперники були бійцями далеко не найвищого класу.

В напівважкій вазі українець В’ячеслав Узєлков (25-1, 16 КО) впевнено переміг білоруса Дмітрія Адамовіча (7-27, 5 КО). Вже в першому раунді Узєлков відправив свого суперника в нокдаун, однак Адамович не збирався здаватися і протримався аж до четвертого раунду, коли Узєлков закінчив бій лівим по печінці.

Дострокову перемогу здобув також український легковаговик Валентин Головко (15-0, 10 КО), який переміг технічним нокаутом в третьому раунді Кахабера Аветісяна (20-16-1, 6 КО).

А от українські боксери напівсередньої ваги не змогли нокаутувати своїх суперників. Львів’янин Віктор Плотніков (26-1, 12 КО) переміг одноголосним рішенням суддів гостя з Грузії Георгі Унгіадзе (17-11, 7 КО), а боксер з Кременчуга Валерій Бражник (27-0-1, 16 КО) також одноголосним рішенням суддів переміг ще одного грузина Давида Макарадзе (17-8, 8 КО).

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.