Мейвезер зустрінеться з Робертом Герреро?

Флойд Мейвезер

Флойд МейвезерВ боксерському середовищі Америки поширюються чутки про те, що наступним суперником Флойда Мейвезера може стати “тимчасовий” чемпіон світу за версіями WBO та WBA в легкій вазі Роберт Герреро (29-1-1, 18 КО).

Незважаючи на те, що для бою з Мейвезером Робертові доведеться піднятися на дві вагові категорії вгору, Герреро вже заявив про свою готовність зустрітися з Флойдом 5 травня. Схоже, що розкрутка цього бою вже почалася і в пресі – сьогодні на одному з найпопулярніших боксерських сайтів світу Boxingscene.com були оприлюднені результати опитування боксерів, тренерів, промоутерів та журналістів. А питання було таке: “Хто переможе в бою Мейвезер – Герреро?”

В опитуванні взяли участь такі відомі тренери, як Емануель Стюард та Бадді Макгірт, боксери Ноніто Донейр, Хоель Касамайор та Карім Мейфілд, журналісти Ден Рафаель та Кевін Айоле. Вражають і результати опитування: з 22 опитаних аж 6 віддали перевагу Герреро, 14 Мейвезеру, а двоє сказали, що спрогнозувати результат цього бою буде дуже важко.  

Не виключено, що Герреро є лише запасним варіантом, на випадок якщо не вдасться домовитись про бій з Пак’яо. Цікаво також, що як і останній суперник Мейвезера Віктор Ортіс, Роберт Герреро є шульгою, що теж може свідчити про те, що Мейвезер все-таки готується до бою з Пак’яо, якщо не найближчим часом, то, принаймні, наприкінці наступного року.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.