Невен Пажкіч: Після мого удару Ф’юрі впав, як мішок з лайном

Невен Пажкіч

Невен ПажкічКанадський супертяж Невен Пажкіч (16-1, 5 КО) вважає свою поразку від британця Тайсона Ф’юрі (17-0, 12 КО) несправедливою і вимагає матчу-реваншу. На думку Пажкіча, рефері занадто рано зупинив бій, та й взагалі вів себе упереджено по відношенню до нього. Про це Пажкіч сказав в інтерв’ю сайту Boxinginsider.com. Взагалі це інтерв’ю виявилось відвертим, цікавим і дуже веселим. Настільки веселим, що ми просто не могли утриматись від спокуси опублікувати його на нашому сайті. Отже, читайте й насолоджуйтесь:

Тайсон Ф’юрі сказав мені та ще кільком журналістам, що він піде з боксу, якщо ти даси йому хороший бій. Ти відправив його в важкий нокдаун, але я так і не чув його заяви про завершення кар’єри.

Спитай його, що він вважає хорошим боєм. Я не знав, що в Великобританії дозволено завдавати ударів по потилиці. Слухай, в мене нема жодних відміток на обличчі, але зате є синяк за правим вухом, та й саме вухо пошкоджене, розумієш? Цей хлопець вдарив мене по потилиці чотири рази, а рефері не сказав йому жодного слова. А коли я трішки зачепив його головою, рефері сказав мені: “Ще раз це зробиш, і я тебе дискваліфікую!”. Трішки вороже ставлення, чи не так?

Як і в багатьох інших боксерських поєдинках, які я дивився останнім часом, суддівство тут нагадувало суддівство в професійному реслінгу.  

Так, чувак. Перший нокдаун був просто поштовхом, другий – більш легітимним. Мене трішки “штормило”, коли я піднімався з другого нокдауну. Але я точно пам’ятаю, що я в той момент подумав: “Зараз я полізу в рубку і знесу цьому хлопцеві його довбану голову!”. І тут прямо посеред обміну ударами рефері втрутився і зупинив бій.

Я теж не розумію, чому він зупинив бій, особливо якщо врахувати той факт, що до кінця раунду залишалось вже зовсім мало часу.

Я хотів нокаутувати рефері прямо там (сміється).

Це йому ти показував середній палець після бою?

Я показував середній палець усім – суддям, вболівальникам. Усім.

Деякі вболівальники в Манчестері не могли контролювати себе…

Так, точно. Коли я залишав арену, я був дуже злий, і я хотів когось побити. По дорозі в готель я думав: “Зараз я когось нокаутую!”. І от я бачу групу вболівальників Ф’юрі і прохожу повз них, думаючи про себе: “Якщо хтось з них скаже хоч слово, я вибю йому зуби”. Але знаєш, що вони казали? Вони казали: “Тебе пограбували, чувак. Був класний бій, але тебе пограбували”.

Вже зайшовши в готель, я побачив Ф’юрі. Він підійшов до мене, потиснув мені руку, а я спитав його: “Як щодо реваншу?”. Він відповів: “Я дам тобі реванш”. Я перепитав: “Точно?”. Він сказав: “Точно”. Я подумав: “Це добре”. Потім я побачив промоутера Ф’юрі Міка Хеннессі. Я підійшов до нього і сказав: “Мені потрібен реванш”. Він відповів: “О, це не входить до моїх планів”. Я сказав йому: “Та пішов ти! 17 березня в Нью-Йорку, на нейтральній території”. Я почав давити на нього. Він тоді сказав: “Тепер я розумію, чому про тебе кажуть, що ти ніколи не здаєшся”.

Отже, побившись з Ф’юрі, що ти можеш сказати про нього?

Його джеб переоцінений. Він дуже повільний. Його джеб переоцінений, але його характер – навпаки, недооцінений.

Він піднявся з підлоги – ти добряче влучив у нього.

Так, влучив я класно. Можна було навіть почути звук від удару. Він впав на підлогу, як мішок з лайном. Він піднявся і почав використовувати брудні прийоми, але це бій. Що сталось, те сталось. Я хотів би, щоб ми бились без правил, щоб я міг робити все, що мені заманеться. Якщо він дасть мені реванш, я хотів би, щоб ми бились за правилами ММА. Насправді, я переміг би його у кожному з видів спорту, які існують на Землі. Футбол, баскетбол, плавання, теніс, настільний теніс, шахи… Я не вмію кататись на ковзанах, але і в хокеї я переміг би його. Але треба віддати належне і Ф’юрі – він точно переміг би мене в змаганні з поїдання хот-догів. У цьому змаганні він просто надрав би мені зад (сміється).

Насправді, Ф’юрі не такий-то й поганий хлопець. Думаю, Мік Хеннессі просто використовує його, а потім викине на звалище,після того, як його нокаутують. А до цього все йде. Він не готовий до вищих ліг. Я знаю трьох хлопців з Канади, які нокаутують його. Ф’юрі просто дуже пощастило в поєдинку зі мною, так само, як і в бою з Фіртою. Фірта надіслав мені лист, в якому було написано: “Я думав, що в бою проти мене суддівство було нечесним, але в твоєму поєдинку з Ф’юрі воно було просто жахливим”.

Він розуміє, що це таке.

Так, розуміє. Але, знаєш, це бокс. Якби ми билися без правил, я б зробив свою справу. Передай Ф’юрі, що він хороший хлопець, але я переможу його у всіх видах спорту, за винятком поїдання хот-догів.  

Ти виглядав в чудовій формі, а Ф’юрі, здавалося, був недотренованим.

Люди з команди Ф’юрі наклали в штани, коли побачили мене без сорочки на зважуванні. А перед боєм я бачив, як з нього падали краплі поту. Він подивився мені у вічі, і піт почав литись з нього градом. А мій погляд завжди говорить, що я готовий померти на рингу. Я краще помру, ніж здамся.

Ти одразу накинувся на нього. Це було дуже видовищно – ніяких танці, ніякого бігу.

Так, брате. Тільки рефері поводився, як телепень. Він повинен був зняти з Ф’юрі очко за удар по потилиці і дати мені 5 хвилин на відновлення. Я б відновився за 30 секунд і знову накинувся б на Ф’юрі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.