Віллі Блейн: Кого мені боятись?

Віллі Блейн

Віллі БлейнУ Харкові відбулась фінальна прес-конференція перед боєм за титул чемпіона Європи за версією WBO в першій напівсередній вазі, в якому зійдуться українець Сергієм Федченком (28-1, 13 КО) та француз Віллі Блейн (24-1, 4 КО).

Ось що сказали учасники майбутнього поєдинку:

Сергій Федченко: Підготовка проходила як звичайно, нічого надприродного не було. Все за планом, все, як і повинно бути. Спочатку загальнофізична підготовка, потім спаринги, і зараз ми знаходимось на завершальній стадії – це значить, що ми зганяємо вагу і наганяємо собі гарний настрій. Я вже у вазі, так що переживати нема чого. Ну а настрій мені створюють харків’яни. Я радий, що бій проходить в моєму рідному місті. Це дуже важливо. Мене тут багато хто знає, це певна відповідальність. Здорово, що й казати. Ось так коротко про підготовку. Про свого суперника можу сказати, що в нього гарна аматорська школа, хороші результати в любительському спорті. Швидкий, технічний, хороший хлопець.

Віллі Блейн: Що можу сказати про Федченка? Суперник як суперник. Чи боюся я битися з ним в в його рідному місті? А кого мені боятись – суперника, рефері чи суддів?

Нагадаємо, що бій між Сергієм Федченком та Віллі Блейном відбудеться 19 листопада в Харкові.

 

Джерело: k2ukraine.com

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.