В’ячеслав Сенченко битиметься з Полом Маліньяджі

В'ячеслав Сенченко зі своїм тренером Фредді Роачем

В'ячеслав Сенченко зі своїм тренером Фредді РоачемПісля того, як офіційний претендента на титул чемпіона світу за версією WBA в середній вазі Бред Соломон (17-0, 7 КО) відмовився від бою з діючим володарем цього титулу, українцем В’ячеславом Сенченком (32-0, 21 КО), WBA прийняла рішення позбавити Соломона статусу офіційного претендента.

Оскільки у Майка Джонса, який займає другу сходинку рейтингу WBA, на 3 грудня вже заплановано відбірковий поєдинок за версією IBF, то босами WBA було прийняте рішення про надання статусу офіційного претендента в напівсередній вазі третьому номеру рейтингу, американцеві італійського походження Полу Маліньяджі (30-4, 6 КО).

Як повідомляє сайт української промоутерської компанії “Union Boxing Promotion”, яка займається справами Сенченка, перемовини з командою Маліньяджі вже розпочато, а домовленість про проведення бою має бути досягнута до 30 листопада.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.