Бота: Навіть моя сестра могла б нокаутувати Гранта

Франсуа Бота

Франсуа Бота19 листопада в Йоханнесбурзі (ПАР) відбудеться бій за титул чемпіона  світу в надважкій вазі за малопрестижною версією WBF, в якому зійдуться два ветерани рингу – 43-річний південноафриканець Франсуа Бота (48-5-3, 29 КО) та 39-річний американець Майкл Грант (47-4, 35 КО).

Сьогодні відбулась остання прес-конференція перед цим поєдинком, на якій обидва боксери висловили впевненість в своїй перемозі. Але якщо Грант був стриманий у своїх висловлюваннях, то Бота, навпаки, діяв у кращих традиціях Майка Тайсона, намагаючись залякати свого опонента ще перед виходом у ринг.

“Я без проблем нокаутую Гранта, – сказав Бота, – і хоча колись його вважали наступником Майка Тайсона, подивіться на рівень суперників, яких він перемагав. Думаю, навіть моя сестра могла б нокаутувати Гранта”.

Грант відповів із властивою йому стриманістю. “Я аплодую Франсуа за те, що він погодився на цей бій, – сказав Майкл, – це буде хороший поєдинок для любителів боксу, але не для Боти”.

Відзначимо, що в своїх останніх поєдинках Франсуа Бота та Майкл Грант здобули переконливі перемоги – Бота нокаутував молодого південноафриканця Фло Сімбу в шостому раунді, завдавши йому першої поразки на професійному ринзі, а Грант ще легше розібрався зі своїм співвітчизником Таєм Філдсом, закінчивши бій одним ударом правою у третьому раунді.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.