Тайсон Ф’юрі хоче зустрітися з Повєткіним 17 березня

Тайсон Ф'юрі

Тайсон Ф'юріДебют британського супертяжа Тайсона Ф’юрі (17-0, 12 КО) в Америці заплановано на 17 березня наступного року. І саме в цей день Ф’юрі хоче зустрітися з “регулярним” чемпіоном світу за версією WBA, росіянином Олександром Повєткіним (22-0, 15 КО).

“Уявіть, що це був би за бій! – каже Ф’юрі, – я точно знаю, що моя доля  – стати чемпіоном світу”.

Промоутер Повєткіна Калле Зауерланд також не проти проведення такого бою. “Мік Хеннесі (промоутер Ф’юрі, – прим. Boxingnews.com.ua) ще не звертався до мене з пропозицією про такий бій, – сказав Зауерланд, – але я вважаю, що це був би чудовий поєдинок. Якщо пропозиція буде дуже привабливою з фінансової точки зору, ми могли б провести цей бій в Америці”.

Але не все так просто, як здається на перший погляд. Одного бажання боксерів та їх промоутерів для організації цього бою може бути недостатньо, адже WBA вже призначила офіційним претендентом на титул Повєткіна американця Хасима Рахмана, і зобов’язала росіянина зустрітися з ним до 27 лютого наступного року. Тож єдиний вихід у цьому випадку – заплатити Рахману великі відступні, якщо він погодиться на це. Але перед цим Повєткіну ще потрібно перемогти Седріка Босвелла 3 грудня.

Враховуючи всі вищезазначені фактори, не дивно, що команда Тайсона Ф’юрі вже веде перемовини з іншими боксерами – за нашими даними, найвірогіднішим кандидатом на бій з британцем у випадку, якщо поєдинок з Повєткіним організувати не вдасться, є американський супертяж Амір Мансур (15-0, 11 КО).

 

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.