Димитренко: В наступному році я поверну свій титул

Димитренко

ДимитренкоУкраїнець з німецьким паспортом Олександр Димитренко (32-1, 21 КО) прокоментував рішення Європейського боксерського союзу (EBU) про позбавлення його титулу чемпіона Європи.

“Звісно, я хотів захистити свій титул у рингу, – сказав Димитренко, – але рішення EBU мене зовсім не здивувало. Я отримав травму в своєму останньому поєдинку і зараз відновлююсь після операції. Я вже незабаром зможу вийти у ринг, але не  встигну відновитись до 3 грудня. Мені гарантували бій з переможцем пари Хеленіус – Чісора на почату наступного року. Ці два хлопця знаходяться на початкових стадіях своєї кар’єри. Кращий з них зможе поносити мій титул кілька місяців, а в наступному році я поверну його собі”.

Нагадаємо, що Європейський боксерський союз позбавив Димитренка титулу чемпіона Європи у зв’язку з неможливістю ним захищати титул в бою з офіційним претендентом – фіном Робертом Хеленіусом. Тепер пояс чемпіона Європи буде розіграно у поєдинку Хеленіуса (16-0, 11 КО) з британцем Дереком Чісорою (15-1, 9 КО).

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.