Пак’яо здобув дуже суперечливу перемогу над Маркесом

Чемпіон світу за версією WBO в напівсередній вазі Менні Пак’яо (54-3-2, 38 КО) здобув дуже суперечливу перемогу над своїм давнім суперником Хуаном Мануелем Маркесом (53-6-1, 39 КО).

Як і в перших двох поєдинках цих боксерів, стиль Маркеса був надзвичайно незручним для Менні – робота мексиканського боксера на контратаках знову заслуговувала найвищих оцінок, а Пак’яо ніяк не міг підібрати ключів до захисту Маркеса.

Перший раунд двобою залишився за Пак’яо, однак потім Маркес перехопив ініціативу – він влучав частіше, і його удари були більш акцентованими, в той час, як ударам Менні бракувало гостроти. Всі наступні раунди проходили в такому ж ключі – були успіхи й у Пак’яо, але Маркес виглядав значно переконливіше в більшості раундів.

Після бою Маркес абсолютно не сумнівався в своїй перемозі – він вже приймав поздоровлення від членів своєї команди, в той час як Менні виглядав розчарованим. Але судді винесли свій вердикт – 114:114, 115:113 та 116:112 на користь Менні Пак’яо. Дуже суперечливе рішення.

Якщо результати перших двох поєдинків цих двох боксерів викликали величезні суперечки серед вболівальників, то сьогоднішнє рішення суддів буде обговорюватись ще більше – адже на відміну від перших боїв, в цьому Маркес не бував в нокдаунах, а виглядав не менш переконливо ніж у перших двох.

Що ж, вітаємо Менні з перемогою, але як же жаль Хуана Мануеля Маркеса!

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.