Тайсон Ф’юрі нокаутував Невена Пажкіча

Тайсон Ф'юрі

Тайсон Ф'юріНеймовірно видовищним виявився поєдинок між британським супертяжем Тайсоном Ф’юрі (17-0, 12 КО) та його суперником з Канади Невеном Пажкічем (16-1, 5 КО).

В першому раунді переконливіше виглядав Пажкіч, який постійно тиснув на Ф’юрі і зміг добре влучити кілька разів лівим боковим. А в другому раунді сталося те, на що мало хто очікував – Ф’юрі вперше в своїй професійній кар’єрі побував в нокдауні. Пажкіч не є нокаутером, але він провів ідеальний за технічним виконанням удар правою на праву, і британський гігант опинився на помості рингу. До честі Ф’юрі, він зміг піднятися й протриматись до кінця раунду.

В третьому раунді ситуація на рингу помінялась докорінним чином – Ф’юрі пішов вперед і став все частіше влучати ударами правою. Спочатку він потряс Пажкіча, а потім відправив його в нокдаун. Невен піднявся, але через кілька секунд Ф’юрі звалив його вдруге. Пажкіч і цього разу встав, але пропустив ще кілька важких ударів від Ф’юрі, що змусило рефері зупинити бій і зафіксувати перемогу Тайсона Ф’юрі технічним нокаутом в третьому раунді.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.