Соломон боїться, що в Україні його засудять

Бред Соломон

Бред СоломонВ інтерв’ю Fightnews.com офіційний претендент на титул чемпіона світу за версією WBA в напівсередній вазі Бред Соломон (17-0, 7 КО) пояснив, чому він не хоче битися з діючим чемпіоном за цією версією, українцем Вячеславом Сенченком  (32-0, 21 КО).

На думку Соломона, якщо бій з Сенченком проходив би в Україїні  (а скоріш за все, так би й було, адже промоутер Сенченка здобули право на проведення цього бою, вигравши аукціон), він не міг би сподіватися на чесне суддівство, і єдиним шансом завоювати чемпіонський титул у нього було б нокаутувати Сенченка. А це було б дуже важко зробити, враховуючи те, що Соломон не є нокаутером і те, що Сенченко ще жодного разу в своїй професійній кар’єрі не бував навіть в нокдауні.

Крім того, Соломон незадоволений тим, що його промоутери з компанії The Heavyweight Factory без його відома продовжили його контракт на багато років вперед після того, як він добіг свого завершення. Щоправда, пункт про автоматичне продовження угоди був прописаний ще в першому контракті, зізнається Соломон.

“Я сказав своїм промоутерам, що мені не потрібні їх гроші, мені лише потрібні відчинені двері, а про інше я потурбуюсь сам, – гнівається Соломон, але тут же зізнається, що сам винен у ситуації, що склалась, – Чесно кажучи, я навіть не знаю, як правильно читати контракт, єдине в чому я розбираюсь – бокс”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.