Соломон відмовиться від бою з Сенченком?

Бред Соломон

Бред СоломонОфіційний претендент на титул чемпіона світу за версією WBA в напівсередній вазі, американець Бред Соломон (17-0, 7 КО) може відмовитись від поєдинку з діючим володарем цього титулу В’ячеславом Сенченком  (32-0, 21 КО).

Як повідомив Рікардо Різзо, представник промоутерської компанії Heavyweight Factory, за яку виступає Соломон, Бред може відмовитись від поєдинку з Сенченком навіть незважаючи на той факт, що за бій з українцем він міг би отримати найбільший в гонорар в своїй кар’єрі – близько 275 тисяч доларів.

“Бред не хоче битися з Сенченком, – каже Різзо, – він навіть не відповідає на наші дзвінки. Ми вивели його на титульний бій за дуже короткий термін, ми домовлялися про трансляцію його поєдинків на телебаченні, щоб люди могли побачити його, наша компанія вклала в нього дуже великі гроші. Бред – хороший боксер, але погана людина. Він думає, що може сподіватися на щось краще, ніж бій з Сенченком? Та його виключили зі своїх рейтингів всі інші організації, тому що були впевнені, що він битиметься за титул чемпіона світу за версією WBA”.

Нагадаємо, місяць тому українська промоутерська компанія Union Boxing Promotion, за яку й виступає В’ячеслав Сенченко, виграла на аукціоні право проведення поєдинку Сенченка з офіційним претендентом на його титул Бредом Соломоном, запропонувавши суму в 1,1 мільйони доларів.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.