Наступним суперником Девіда Родрігеса стане Байрон Поллі

Девід Родрігес

Девід РодрігесВизначився суперник американського супертяжа Девіда Родрігеса (35-0, 33 КО), якого деякі американські журналісти на повному серйозі називають другим Майком Тайсоном. Ним стане дуже посередній боксер Байрон Поллі (24-12-1, 11 КО), який займає 349-у сходинку в незалежному комп’ютерному рейтингу Boxrec, і який всі свої бої з боксерами першої сотні програв нокаутами в перших раундах.

Бій Родрігес – Поллі вже було заплановано на 15 жовтня цього року, однак за кілька тижнів до поєдинку його скасували, через те, що WBC не санкціонувала цей бій (в поєдинку з Поллі Родрігес мав захищати регіональний пояс WBC FECOMBOX).

 Потім бій Родрігеса перенесли на 3 грудня і обіцяли підшукати йому гідного суперника. Однак, як бачимо, все це були розмови, і Девід знову битиметься з боксером, який значно поступається йому у класі.

А були сподівання на те, що після Овена Бека, якого Родрігес брутально нокаутував лівим хуком в третьому раунді у червні цього року, Девіду почнуть нарешті підбирати більш-менш серйозних опонентів. Особливо враховуючи гучні заяви Родрігеса про його бажання зустрітися з Володимиром Кличком. Що ж, з серйозними суперниками доведеться почекати щонайменше до початку наступного року.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.