Євген Хитров: Коли лунав гімн України, я не мiг стримати слiз

Євген Хитров

Євген ХитровЧемпіон світу серед любителів у ваговій категорії до 75 кг Євген Хитров в інтерв’ю газеті “Експрес” поділився своїми враженнями від перемоги на чемпіонаті світу в Баку.

“З Божою помiччю все реально. Я вирушав туди з вiрою у Бога. Сподiвався, що та праця, яку вклав у пiдготовку, не буде марною. Ви навiть не уявляєте, скiльки я працював у залi, щоб домогтися цього! – каже Хитров, – Упевненiсть зростала вiд бою до бою. I це стосується не лише мене. Наша команда постiйно набирала обертiв i бiльше скидалася на машину, яку не можна зупинити. Кожна перемога додавала нам впевненостi у своїх силах”.

“Коли переможцем фінального бою визнали мене, емоцiї такi переповнили!  – продовжує Євген, – Це було вiдчуття, яке я не можу описати словами. Щоб це зрозумiти, це слiд пережити самому. Ну а коли лунав Гiмн України, я не мiг стримати слiз. Намагався себе контролювати, але нiчого не виходило. Я просто плакав вiд щастя”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.