Маркес розповів, в чому полягає різниця між Мейвезером та Пак’яо

Маркес

МаркесНапередодні свого третього поєдинку з Менні Пак’яо Хуан Мануель Маркес розповів про свою стратегію на поєдинок, а також пояснив, у чому полягає різниця між Пак’яо та Флойдом Мейвезером, якому він програв два роки тому одноголосним рішенням суддів.

Отже, що сказав Хуан Мануель Маркес:

Про свій стиль: Кажуть, що стилі роблять бій, і я вірю, що в кожного боксера є суперники з найбільш незручним для них стилем. Так трапилось, що мій стиль є найбільш незручним для Пак’яо.

Про те, наскільки Пак’яо змінився з часів їх попередніх двобоїв: Пак’яо змінився за ці роки – зараз він краще використовує свою праву руку і навіть став трохи швидшим. Раніше він взагалі не підключав свою праву руку, зараз же він використовує її дуже часто, завдаючи не тільки джебів, але й хуків та аперкотів. Але я добре вивчив Менні, і моє завдання  – звести нанівець всі його напрацювання.

Про різницю між Мейвезером та Пак’яо: Найбільша різниця полягає в тому, що Мейвезер не хоче битися. Він думає лише про захист. Він взагалі не відкривається в бою. А Менні – дуже агресивний і видовищний боєць, який постійно йде вперед. Якщо він допускає помилку, нею можна скористатися. А Мейвезер не допускає помилок, тому що він ніколи не йде вперед.

Про свою стратегію на бій з Пак’яо: Я думаю, що Пак’яо діятиме агресивно, йтиме вперед, розкриватиметься – це дозволить мені ловити його на контратаках. Жодному з нас не можна розслаблятися ні на секунду, адже якщо ти втратиш пильність хоч на мить – тебе нокаутують. Бій буде видовищним, і, думаю, я не раз влучатиму в підборіддя Пак’яо. Повірте, він буде здивований силою мого удару.  

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.