Менні Пак’яо хоче провести бій на Філіппінах

Чемпіон світу у восьми вагових категоріях Менні Пак’яо (53-3-2, 38 КО) хоче провести бій в своїй рідній країні – на Філіппінах.

“Моя мрія – провести великий бій на Філіппінах, – сказав Пак’яо, – залишається лише знайти промоутера, який би організував такий бій, тому що його проведення потребуватиме дуже великої суми грошей”.

Чому ж Пак’яо шукає промоутера для організації такого поєдинку, якщо його промоутером вже багато років є Боб Арум? Справа в тому, що Арум вважає проведення поєдинку Менні Пак’яо на Філіппінах практично неможливим.

“В Лас-Вегасі дохід лише від продажу квитків в арені на боях Менні Пак’яо складає 11-12 мільйонів доларів”, – сказав Арум, додавши, що на Філіппінах дуже небагато людей зможуть купити квитки на бій Менні, якщо вони продаватимуться за такою ж ціною, як в Америці.

Ще однією дуже великою перешкодою на шляху до організації такої значної спортивної події на Філіппінах, за словами Арума, є різниця в часі між Філіппінами та Сполученими Штатами – адже саме телевізійні канали США забезпечують найбільшу частину гонорару Пак’яо.

“Якщо організовувати поєдинок на Філіппінах, то час його проведення треба узгоджувати з американським телебаченням, – каже Арум, – в такому випадку бій має проходити рано вранці в неділю, що буде дуже незручно для місцевих мешканців”.

Але все це справи майбутнього, а поки що ж Менні Пак’яо повністю сконцентрований на поєдинку з Хуаном Мануелем Маркесом, який відбудеться 12 листопада в Лас-Вегасі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.