Хеленіус все ще вибирає між Чісорою та Бенксом

Ми вже повідомляли, що найбільш вірогідним суперником для фінського нокаутера Роберта Хеленіуса є британець Дерек Чісора (14-1, 9 КО). Але, як повідомляють наші джерела з Фінляндії, контракт на цей бій поки що не підписано. Причина – в невирішеності ситуації з титулом чемпіона Європи. Промоутери Хеленіуса чекають рішення Європейсього боксерського союзу про долю титулу, який зараз належить Олександрові Димитренку.

Оскільки Димитренко нещодавно переніс операцію на лікті і не може найближчим часом захищати титул в бою з офіційним претендентом – Робертом Хеленіусом – існує ймовірність того, що його буде позбавлено титулу. В такому випадку, як стверджують наші фінські колеги, 3 грудня Хеленіус розіграє вакантний пояс чемпіона Європи в поєдинку з Дереком Чісорою.

Якщо ж титул в Димитренка не відбиратимуть, то 3 грудня Хеленіус захищатиме свої титули інтерконтинентального чемпіона за версіями WBO та WBA. В такому випадку, окрім Чісори кандидатом на бій з Хеленіусом буде також американець Джонатан Бенкс (27-1-1, 18 КО), який займає вищі позиції в рейтингах боксерських організацій, ніж Дерек Чісора.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.