Тайсон Ф’юрі про супертяжів

Тайсон Ф'юрі

Тайсон Ф'юріПерспективний британський супертяж Тайсон Ф’юрі (16-0, 11 КО) в інтерв’ю Джонні Вокеру поділився своїми думками стосовно інших боксерів надважкої ваги. Як завжди, коментарі Ф’юрі були дуже колоритними і гострими по відношенню до своїх колег.

Отже, думки Тайсона Ф’юрі:

Про бій Кличко – Мормек: Це просто смішний бій. Мої промоутери пропонували Мормекові бій зі мною в минулому році, коли в мене було всього 12 поєдинків, але він відмовився. Погодьтеся, є хлопці, які більше заслуговують на титульний бій, ніж Мормек. Чому б тоді взагалі не витягнути на бій якогось пенсіонера типу Тоні Такера?

Про Роберта Хеленіуса: Ще один незграбний європеєць. Він взагалі не вміє рухатись. Він повільний. О так, у нього сильний удар – але покажіть мені хлопця зі зростом 2 метри і вагою 115 кг,  в якого був би слабкий удар. Я двічі спарингував з Хеленіусом в Німеччині і дуже легко бив його на цих спарингах. Роберт Хеленіус для мене – звичайний європейський боксер, точно такий же, як Димитренко чи Устінов – тобто просто погіршена версія Кличків. Фізично він дуже сильний хлопець, але якби він бився зі мною, я б його переміг без жодних проблем.

Про Олександра Повєткіна: Я краще вибрав би бути хлопцем, який б’є себе в голову, ніж 32-річним боксером, який уникає всіх суперників, в яких ще хоч якось прощупується пульс. Повєткін вже міг би разів 20 побитися з Володимиром Кличком, але він не хоче виходити у ринг проти таких хлопців. Натомість, він битиметься з 42-річним Седріком Босвеллом – це ж просто смішно!

Про молодих американських супертяжів: Крім Кличків в світі нема жодного серйозного опонента для мене. В Америці є два молодих хлопця – Сет Мітчелл та Деонтай Вайлдер. Але для того, щоб підвищити свій рівень, щоб стати боксером найвищого класу, треба битися з хорошими бійцями. А той же Вайлдер – він хоч і бронзовий призер Олімпіади та двометровий хлопець, але б’ється з дуже слабкими суперниками. Я б теж міг набрати рекорд 50-0, 50 нокаутів, якби бився лише з “мішками”.  

Про себе: Кожні 30-40 років в боксі з’являється нова суперзірка, і я збираюсь досягти саме такого статусу. Я впевнений, що можу побити будь-кого без жодних проблем. Люди можуть говорити про мене все, що їм заманеться, але я завжди готовий битися з будь-ким. Я ніколи не уникав жодного опонента і приймав всі виклики.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.