Дон Кінг хоче провести бій Кличко – Стіверн в Ефіопії

Легендарний промоутер Дон Кінг, який свого часу організував супербій між Мухамедом Алі та Джорджем Форменом в Конго, збирається провести ще один бій найвищого рівня на африканській землі.

Як повідомив менеджер канадського супертяжа Бермейна Стіверна Каміль Естефан в інтерв’ю Tvasports.ca, Кінг планує організувати бій між чемпіоном світу за версією WBC в надважкій вазі Віталієм Кличком (43-2, 40 КО) та своїм підопічним Бермейном Стіверном (21-1-1, 20 КО) в лютому-березні наступного року в столиці Ефіопії Аддіс-Абебі.

Звичайно, Дон Кінг не раз дивував всіх своєю винахідливістю, однак цього разу цому буде дуже важко здійснити свої плани, адже Ефіопія – одна з найбіднішим країн світу, і дуже малоймовірно, що ця країна знайде необхідну кількість грошей, щоб організувати бій такого рівня.

Кілька років тому один з американських промоутерів намагався організувати в Ефіопії бій між легендарним Евандером Холіфілдом та місцевою зікою Семмі Реттою. Тоді навіть ефіопський уряд давав фінансові гарантії учасникам цього бою, однак організувати такий поєдинок не вдалося.

Порівнювати нинішню ситуацію з 1974-м роком, коли було організовано бій Алі – Формен в Демократичній Республіці Конго (яка на той час називалась Заїром), не варто. В ті часи телебачення не диктувало умови коли і де проводити бої, та й навряд чи уряд Ефіопії знайде більше 10-ти мільйонів доларів на проведення бою Кличко – Стіверн, як це свого часу зробив заїрський диктатор Мобуту Сесе Секо, який забезпечив п’ятимільйонні гонорари Мухамеду Алі та Джорджу Формену (а на той час це були просто небачені гонорари для боксу).

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.