Флойд Мейвезер битиметься з Еріком Моралесом?

Мейвезер

МейвезерЯк стверджує американський промоутер Боб Арум, його колишній підопічний Флойд Мейвезер (42-0, 26 КО) вже вибрав собі суперника для наступного поєдинку. Ним, за словами Арума, стане знаменитий мексиканець Ерік Моралес (52-7, 36 KO), який зараз виступає на одну категорію нижче, ніж Флойд.

“Знаєте, про якого маленького хлопця казали в команді Мейввезера? Про Еріка Моралеса! – сказав Боб Арум в інтерв’ю The Manila Bulletin, – спитайте самого Еріка, і він підтвердить цю інформацію. Ерік погодиться на цей бій через гроші”.

“Я не знаю, хто купить цей бій, – продовжує Арум, – але весь нонсенс цієї ситуації полагає в тому, що Мейвезер каже, що битиметься з Пак’яо, якщо той погодится на допінгові тести. Всім відомо, що це не проблема для Менні. Мейвезер просто не хоче битися з ним, от і все”.

І якщо вам здається, що бій між Мейвезером та Моралесом – це просто вигадка розлюченого на Флойда Боба Арума, насправді це не так.

Кілька днів тому в мексиканській пресі з’явилися чутки про те, що Мейвезер проведе свій наступний бій саме з Еріком Моралесом. Мексиканські журналісти звернулися за коментарями до Еріка Гомеса – головного матчмейкера компанії Golden Boy Promotions, яка веде не тільки веде справи Моралеса, але й підбирала кількох останніх опонентів для Мейвезера.

Так от, Гомес підтвердив, що переговори між командами Мейвезера та Моралеса йдуть повним ходом. “Ми ведемо переговори про бій Моралеса з Мейвезером, – сказав Гомес, – проблема полягає тільки в тому, що з Флойдом дуже важко про щось домовлятися – сьогодні він хоче одне, а завтра – зовсім інше”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.