Тайсон Ф’юрі: У Повєткіна слабий удар

Тайсон Ф'юрі

Тайсон Ф'юріПерспективний британський супертяж Тайсон Ф’юрі (16-0, 11 КО), який вчора заявив, що він ще не готовий до боїв з Кличками, хоче вже в найближчому майбутньому зустрітись з росіянином Олександром Повєткіним (22-0, 15 КО), якого він не вважає особливо небезпечним суперником.

“Промоутер Повєткіна боїться організовувати йому бій зі мною, – каже Ф’юрі, – тому що я молодший, швидший і сильніший за росіянина. Я хочу зустрітися з Повєткіним в своєму наступному бою після перемоги над Невеном Пажкічем. Цей бій вийде для мене навіть  легшим, ніж поєдинок з Чісорою, тому що Повєткін менший, легший і старший за Чісору”.

“У Повєткіна слабий удар, та й підборіддя гірше, ніж у мене”, – пояснює свою впевненість в перемозі над росіянином Ф’юрі.

Нагадаємо, що свій наступний поєдинок Тайсон Ф’юрі проведе 12 листопада. Його суперником в цьому бою стане канадець сербського походження Невен Пажкіч (16-0, 5 КО).

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.