Джеймс Кіркленд брутально побив Альфредо Ангуло

Джеймс Кіркленд

Джеймс КірклендЦе потрібно було бачити! Один перший раунд цього бою чого вартий! Він, без сумніву, одразу стане головним претендентом на звання “Раунд року”. Але давайте про все по порядку.

Перед цим боєм, який носив статус відбіркового поєдинку за версією WBC, Альфредо Ангуло (20-2, 17 КО) був явним фаворитом у букмекерів – і справа не в тому, що бій проходив у його рідній Мексиці, а в тому, що Ангуло є справжнім нокаутером, в той час як Кіркленд (30-1, 27 КО) показав дуже слабке підборіддя в бою зі, здавалося б, неб’ючим японцем Нобухіро Ішидою (23-6-2, 8 КО). Тоді Ішида тричі відправив Джеймса в нокдаун і переміг технічним нокаутом в першому раунді.

Але букмекери, чомусь забували, що не тільки в Ангуло, але й в Кіркленда є динаміт в рукавичках, і те, що Джеймс є дуже вмілим бійцем.

Кіркленд почав бій агресивно – він притиснув Ангуло до канатів і спробував провести атаку, але мексиканець спіймав Джеймса на контратаці ударом правою, який відправив Кіркленда на поміст рингу – нокдаун. Пам’ятаючи про бій Кіркленда з Ішидою, Ангуло чимдуж кинувся добивати  свого суперника, проводячи точні удари в голову та по корпусу. Кіркленд знову кілька разів опинявся на межі нокдауну, і в якийсь момент навіть здалося, що нерви у рефері не витримають, і він зупинить бій.

Однак Кіркленд вистояв. І не просто вистояв, а й сам перейшов у наступ – останні тридцять секунд першого раунду перетворились на справжнє побиття Ангуло, а кульмінацією цього фантастичного раунду став нокдаун мексиканця. Ангуло встав, але не відомо, чи зміг би протриматись ще хоч секунд з десять, якби не пролунав рятівний гонг.

Після цього бій перетворився на одностороннє побиття Кірклендом Ангуло – Джеймс був справжнім “енерджайзером” у рингу – він завдавав надзвичайно багато ударів, але головне, що діяв він продумано – його удари були вивірені, він чергував атаки по корпусу та в голову і проводив блискучі комбінації, які включали в себе дуже потужні хуки та аперкоти з обох рук.

З кожним раундом ситуація для Ангуло ставала все гіршою – він попускав все більше й більше ударів. Стало зрозуміло, що йому потрібно щось змінювати. І він змінив. Змінив стійку на початку шостого раунду, і став працювати в стійці шульги. Але це не допомогло Альфредові – Кіркленд провів кілька настільки точних і сильних ударів, що голова Ангуло стала мотатись зі сторони в сторону, що й змусило рефері зупинити бій і зафіксувати перемогу Деймса Кіркленда технічним нокаутом в шостому раунді.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.