Джо Фрейзер веде боротьбу за життя

Джо Фрейзер

Джо ФрейзерОдин  найвидатніших супертяжів всіх часів, легендарний Джо Фрейзер зараз веде найважчий бій свого життя – і цього разу в протилежному куті знаходиться не людина в боксерських рукавичках, а смертельно небезпечна хвороба – рак печінки.

“Джо знаходиться в дуже важкому стані, – сказав газеті The News York Post один з друзів легендарного боксера, – прогнози лікарів невтішні – вони залишають йому дуже мало часу на життя. Ми сподіваємось лише на диво. Зараз нам потрібні молитви якомога більшої кількості людей. Джо є одним з найприємніших людей, яких ви коли-небудь могли б зустріти. Зараз він потребує допомоги, зараз він потребує молитви кожного з вас”.

Джо Фрейзер став першим, кому вдалося перемогти найвидатнішого супертяжа всіх часів та народів Мухамеда Алі, крім того, на його рахунку перемоги над такими сильними бійцями, як Оскар Бонавена, Джеррі Кворрі, Джиммі Елліс, Бастер Матіс, Джо Багнер та Едді Махен. Та й погравав Джо лише видатним бійцям – перемогами над ним можуть похвалитись лише той же Алі та Джордж Формен.

За свою кар’єру Джо доводилось бувати в нокдаунах і зазнавати дострокових поразок, але жодного разу він не опинявся в чистому нокауті – він завжди піднімався і продовжував бій принаймні до тих пір, поки рефері не зупиняв його. Цього разу він знову опинився в нокдауні, однак суперник значно важчий, ніж всі попередні. Сподіваємось на диво і на те, що 67-річний Джо зможе піднятися й цього разу і виграти боротьбу за життя.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.