Дєніс Лєбєдєв переміг Джеймса Тоні

Дєніс Лєбєдєв

Дєніс ЛєбєдєвРосіянин Дєніс Лєбєдєв (23-1, 17 КО) став “тимчасовим” чемпіоном світу за версією WBA в першій важкій вазі, перемігши знаменитого американця Джеймса Тоні (73-7-3, 44 КО).

З перших секунд бою стало очевидно, що він колишнього Джеймса Тоні не залишилось нічого, крім імені. Важко сказати, що саме стало причиною того, що Тоні зовсім не нагадував себе навіть 5-річної давнини – можливо, це дуже солідний вік (43 роки), можливо, скидання майже 30 кг ваги, можливо, відсутність практики (за останні 26 місяців це був лише 2-й його бій), але скоріш за все – всі ці фактори разом взяті.

Про сам бій нема чого писати, тому бою, як такого, й не було – Дєніс Лебєдєв просто був значно активнішим і перепрацював Тоні в кожному з раундів, в той час як Тоні, який в кращі свої руки був майже ідеальним контрпанчером, в цьому бою промахувався практично кожного разу, коли намагався спіймати Лєбєдєва на контратаці. Американець був дуже повільним, і багато разів втрачав рівновагу – в основному, коли намагався атакувати Лєбєдєва. В результаті, всі троє суддів віддали перемогу Лєбєдєву з рахунком 120:108, що повністю відображало перевагу росіянина.

Єдине, чим може похвалитися Тоні в цьому бою – це те, що в графі “поразки нокаутом” в нього залишився “0”. Лєбєдєв не зміг зробити те, що не вдалося зробити 84-м іншим суперникам Тоні – нокаутувати Джеймса.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.