Віталій Кличко знову намагається витягти Валуєва на поєдинок

Генеральний директор українського представництва промоутерської компанії братів Кличків К2 Promotions Олександр Красюк розповів газеті “День” про можливість проведення бою одним з братів на реконструйованому НСК “Олімпійському”.

“Є велике бажання у Віталія, – сказав Красюк, – Усім відомо, як він ставиться до України. І зрозуміло, що ніде так не будуть вболівати за нього, як вдома. Тому його давня мрія – зробити турнір саме в Україні, як варіант – у Києві”.

“Зараз у нас є арена — НСК “Олімпійський”, – продовжує Красюк, – з’явилася реальна можливість провести поєдинок братів Кличків, і такі переговори вже ведуться. Тому на НСК “Олімпійський”, можливо, вже наступного року відбудеться їх бій. Можливо, до чемпіонату Європи 2012, а може – після. Найімовірніше, що суперником буде росіянин Микола Валуєв”.

Нагадаємо, що Микола Валуєв не виходив у ринг з листопада 2009 року, коли поступився британцеві Девіду Хею. В останніх своїх інтерв’ю Валуєв неодноразово заявляв, що ймовірність його повернення на ринг є дуже незначною.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.