Олівер Макколл: Щоб перемогти Кличків, потрібно ризикувати

Колишній чемпіон світу за версією WBC в надважкій вазі Олівер Макколл (56-11, 37 КО), відомий своєю перемогою нокаутом в другому раунді над знаменитим Ленноксом Льюісом, розповів, що, на його думку, потрібно робити суперникам братів Кличків, щоб перемогти їх.

“Щоб перемогти братів, потрібно бути дуже сміливим і не боятися ризикувати, – вважає Макколл, – суперники Кличків бояться це робити. Брати мають доволі обмежений арсенал в атаці, але вміло використовують свої розміри і кмітливість, щоб розбивати своїх опонентів”.

“Я все ще вірю, що можу змагатися на найвищому рівні, – продовжує Макколл, – коли таке відчуття зникне, я стану тренером, або менеджером. Але на даний момент я все ще вірю, що зможу знову стати чемпіоном світу. Я думаю, що люди ще не бачили найкращої версії Олівера Макколла, тому що зараз я не приймаю наркотиків вже майже рік, а найбільший період, коли я був “чистим” від наркотиків протягом всієї моєї кар’єри, складав, мабуть, два місяці”.

Також 46-річний Макколл поділився своїми очікуваннями від бою з поляком Маріушем Вахом. “Він молодий, – каже Макколл про свого майбутнього суперника, – і думає, що його боксерські здібності переважать мій досвід. Він намагатиметься використовувати свої переваги в зрості та розмаху рук, але я готовий до всіх цих речей. І я не збираюсь затягувати бій до пізніх раундів, а намагатимусь закінчити його якомога раніше”.

Нагадаємо, що бій між Олівером Макколлом та Маріушем Вахом відбудеться 5 листопада в Анкасвіллі, США.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.