Кріс Арреола: В першому бою Віталій використовував мене в якості боксерської груші

Американський супертяж Кріс Арреола (33-2, 28 КО), який займає першу сходинку рейтингу WBC, розраховує в наступному році поборотися за титул чемпіона світу за цією версією. Для цього йому доведеться вдруге зустрітися з українцем Віталієм Кличком (43-2, 40 КО).

“В нашому першому бою Віталій діяв набагато розумніше за мене, – каже Арреола, – як тільки я починав пристосовуватись до його дій, він одразу ж змінював стиль ведення бою. Якщо ми зустрінемось вдруге, мені не можна буде пропускати так багато ударів, як в тому бою. Того разу Віталій взагалі використовував мене в якості боксерської груші. В другому нашому бою мені потрібно буде багато рухатися на ногах і добре працювати корпусом в захисті”.

Нагадаємо, що Кріс Арреола також є ймовірним кандидатом на бій з Володимиром Кличком, який планує повернутися на американський ринг весною наступного року, і саме найпопулярнішого супертяжа Америки – Кріса Арреолу – вважає найбільш прийнятним кандидатом для цього поєдинку.

Але це все справи майбутнього, а поки ж Арреолі потрібно сконцентруватися на поєдинку з Рафаелем Батлером (35-11, 28 КО), який відбудеться 5 листопада в Мексиці.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.