Маріуш Вах: З кожним наступним раундом мої шанси в бою з Макколлом зростатимуть

Маріуш Вах

Маріуш ВахПерспективний польський супертяж Маріуш Вах (25-0, 13 КО) в інтерв’ю Fightnews.com поділився своїми очікуваннями від поєдинку з колишнім чемпіоном світу Олівером Макколлом (56-11, 37 КО), який відбудеться 5 листопада в Анкасвіллі, США.

“Коли мені стає важко під час тренування, я нагадую собі, що ще недавно так звані експерти та тренери вважали, що я ніколи не стану хорошим бійцем, – каже Вах, – і це мене мотивує. Сподіваюся, що вони дивитимуться мій бій 5 листопада”.

“Я не аналізую перемогу Макколла над Ленноксом Льюісом, тому що це було дуже давно, – продовжує Вах, – мене ж цікавить недалеке минуле, тому я проглядаю останній поєдинок Макколла і його бій проти Пржемека Салєти, який відбувся в 2005 році. Макколл виграв той бій нокаутом, але Салєта виглядав дуже добре, коли працював джебом – тоді йому вдавалося тримати Макколла на дистанції. Поєдинок з Макколлом я збираюсь почати досить обережно, оскільки чим далі затягнеться бій, тим краще для мене. З кожним наступним раундом мої шанси зростатимуть. Я без проблем можу пройти 12-раундову дистанцію, а от щодо Макколла, то я дуже сумніваюсь, що він здатен на це”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.