Тайсон Ф’юрі: Розберусь з Повєткіним легше, ніж з Чісорою

Тайсон Ф'юрі

Тайсон Ф'юріБританський супертяж Тайсон Ф’юрі прокоментував заяву промоутера Олександра Повєткіна Калле Зауерланда про те, що команда російського боксера пропонувала йому бій в грудні цього року.

“Перед тим, як ми підписали контракт на бій з Невеном Пажкічем, ми отримали дзвінок від промоутерів Повєткіна, які спитали, чи ми зацікавлені в проведенні поєдинку з Олександром в грудні, – каже Ф’юрі, – ми відповіли, що так, але сказали, що вони повинні надіслати конкретну пропозицію, адже я вже був близьким до укладання контракту на інший бій. До сьогоднішнього дня вони так і не надіслали жодної пропозиції. На мій погляд, вони не очікували, що ми погодимось на цей бій, щоб потім розповісти про нашу відмову в пресі. Думаю, вони були шоковані, коли мій промоутер Мік Хеннесі погодився на цей бій”.

“Я продовжую наполягати на своєму, – каже Ф’юрі, – Повєткін не в моїй лізі, і його команда теж знає це. Я розберусь з ним без жодних проблем, і для мене цей бій буде навіть легшим, ніж поєдинок з Чісорою”.

Нагадаємо, свій наступний поєдинок Ф’юрі (16-0, 11 КО) проведе 12 листопада проти канадця Невена Пажкіча (16-0, 5 КО). А Повєткін (22-0, 15 КО) вийде на ринг 3 грудня, і його суперником стане 42-річний американець Седрік Босвелл (35-1, 26 КО).

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.