Дерек Чісора: Я не вважаю Повєткіна справжнім чемпіоном

Дерек Чісора

Дерек ЧісораБританський важковаговик Дерек Чісора (14-1, 9 КО),в інтерв’ю Boxinginsider.com розповів про причини своєї поразки від Тайсона Ф’юрі та поділився планами на майбутнє.

“Після поразки від Ф’юрі я змінив свою систему тренувань, – каже Чісора, – зараз я вже не займаюсь зі штангою і не працюю лише над силою удару. Натомість, я весь час займаюсь аеробними вправами”.

Чісора не збирається найближчим часом проводити повторний бій з Тайсоном Ф’юрі – тепер його ціллю є росіянин Олександр Повєткін.

“Бій-реванш з Ф’юрі зараз не входить до моїх пріоритетів, – каже Чісора, – можливо, ми зустрінемось колись пізніше, але точно не зараз. Тепер я переключив свій погляд на Олександра Повєткіна. Я готовий битися з ним будь-де – хоч в Німеччині, хоч в Росії. Я не вважаю його справжнім чемпіоном, але в нього є титул, завоювання якого може стати для мене кроком до боїв зі справді елітними боксерами”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.