Фредді Роач хоче, щоб Пак’яо провів бій в Україні

Фредді Роач

Фредді РоачЗнаменитий американський тренер Фредді Роач, до числа підопічних якого входять легендарний філіппінець Менні Пак’яо та українець В’ячеслав Сенченко, вважає, що ці два боксери могли б зустрітися в Україні.

“Промоутери Сенченка – дуже багаті люди, – сказав Роач в інтерв’ю The Philippine Star, – Менні міг би зустрітися з Сенченком в Україні за великі гроші. Звичайно, Пак’яо без проблем переміг би в цьому бою. Пам’ятаєте, як Шугар Рей Робінсон наприкінці кар’єри їздив по різним країнам, проводячи там бої і заробляючи дуже великі гроші? Тож якщо Менні захоче провести бій в Україні, це буде хорошим рішенням”.

Звісно, в цьому інтерв’ю Роач також торкнувся теми бою з Флойдом Мейвезером. “Всі хочуть цього поєдинку, – сказав Фредді, – але сам Флойд не хоче битися з Менні. Сподіваюсь, що вони все-таки коли-небудь зустрінуться, адже це протистояння могло б стати настільки цікавим, що можна було б провести не один, а три бої між Менні та Флойдом”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.