Босвелл: 3-го грудня я шокую весь боксерський світ

Босвелл

БосвеллІнформація про підписання контракту на бій між “регулярним” чемпіоном світу за версією WBA, росіянином Олександром Повєткіним (22-0, 15 КО) та американцем Седріком Босвеллом (35-1, 26 КО), про яку ми, користуючись власними джерелами, повідомили ще 19 жовтня, нарешті підтверджена офіційно – бій між Повєткіним та Босвеллом відбудеться 3 грудня в Хельсінкі.

Учасники майбутнього поєдинку вже дали свої коментарі:

Олександр Повєткін: “Виграш чемпіонського титулу для мене був здійсненням мрії, і тепер мені потрібно доводити свою силу в боях проти кваліфікованих претендентів. Босвелл – серйозний суперник, але я за жодних обставин не збираюся втрачати титул в бою з ним. Я можу пообіцяти, що 3 грудня ви побачите дуже видовищний поєдинок”.

Седрік Босвелл: “Все своє життя я чекав на цей момент, і ось нарешті цей великий день настав. Повєткін – хороший хлопець, але в нього будуть проблеми, як тільки він опиниться у рингу зі мною. В мене є досвід і сила, щоб перемогти його. Я шокую весь боксерський світ 3 грудня, і поверну титул WBA назад до Америки”.

Зазначимо, що бій між 32-річним Повєткіним та 42-річним Босвеллом пройде в андеркарті поєдинку фінського нокаутера Роберта Хеленіуса, суперник якого поки що не відомий.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.