Олександр Устінов переміг Дениса Бахтова

Устінов

УстіновБілоруський супертяж Олександр Устінов (25-0, 19 КО) успішно захистив свій титул чемпіона Європи за версією ЕВА, перемігши росіянина Дениса Бахтова (33-7, 23 КО) одноголосним рішенням суддів.

Поєдинок почався з атак Устінова, який одразу накинувся на росіянина, намагаючись завершити бій якомога швидше. Та Бахтов вистояв, і вже починаючи з другого раунду став час від часу ловити білоруського гіганта на контратаках. Чи не найважчий епізод в цьому поєдинку трапився для Бахтова в четвертому раунді, коли Устінов важкими ударами відправив його на канати, а потім почав розстрілювати з обох рук – здавалося, ще кілька секунд й рефері зупинить побиття росіянина, однак Денис знову проявив неабияку стійкість і дотримався до кінця раунду.

Надалі бій проходив в дуже цікавій боротьбі – Устінов володів перевагою, але чимало важких ударів Бахтова також досягали підборіддя Устінова. В восьмому раунді над правим оком  білоруського боксера з’явилось розсічення, але його обличчя абсолютно не можна було порівняти з обличчям Бахтова – праве око Дениса було майже повністю закрите гематомою, та й ліве виглядало не набагато краще. Загалом же останні раунди пройшли за переваги Устінова, а в 12-у Бахтову знову довелося демонструвати дива стійкості.

Суддівський вердикт ні для кого в залі не став несподіванкою – 117:111, 118:110 та 119:110 на користь Устінова.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.