Кубрат Пулєв переміг Тревіса Вокера

Болгарський важковаговик Кубрат Пулєв (14-0, 6 КО) зробив черговий крок до вершин світового рейтингу, перемігши міцного американця Тревіса Вокера (38-7-1, 30 КО). Вокер дуже активно почав бій, однак вже у другому раунді краща техніка Пулєва далася взнаки і він взяв хід бою в свої руки. У третьому раунді боксери обмінялися важкими ударами – спочатку Вокер влучив правим свінгом, а в кінці раунду Кубрат відповів йому важким  ударом лівою.

В сьомому раунді Вокер розсік шкіру над правим оком Пулєва лівим боковим, але цей епізод ніяк не допоміг американцеві – надалі Пулєв лише збільшував свою перевагу, а в останніх двох раундах був дуже близьким до того, щоб нокаутувати Вокера. Однак Тревіс проявив неабияку мужність і дотримався до фінального гонгу. Сумнівів щодо переможця цього поєдинку не виникло у жодного з суддів, що й відображає підсумковий рахунок бою – 119:109, 118:109, 117:110 на користь болгарського боксера.

Загалом же слід відзначити, що Пулєв не вразив. Він хороший, технічний боксер, але йому не вистачає вибуховості. Крім того, він погано володіє правою рукою – напевно 95% його ударів правою влучили в повітря, а не в голову Вокера. Особливо дивно, що такий очевидний технічний огріх ми бачимо в боях боксера, який був доволі успішним любителем. Що ж, майбутні поєдинки покажуть, наскільки добре попрацює Пулєв над своїми недоліками, але поки що не віриться, що він коли-небудь зможе ввійти до десятки найкращих в надважкій вазі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.