Алекс Леапаі нокаутував Євгєнія Орлова

Алекс Лепаі

Алекс ЛепаіПерспективний австралійський супертяж Алекс Леапаі (24-3-3, 19 КО) здобув чергову ефектну перемогу, нокаутувавши російського гіганта Євгєнія Орлова (13-10-1, 8 КО). На початку поєдинку невисокий Леапаі (зріст – 183 см, вага – 107 кг) мав великі труднощі – він ніяк не міг вийти на вигідну для себе дистанцію, однак в третьому раунді він пристрілявся, а в четвертому брутально зрубав величезного Орлова (зріст – 206 см, вага – 144 кг) аперкотом – чистий нокаут. Ця поразка стала для Орлова лише другою достроковою в його кар’єрі.

Після бою Леапаі, найкращими досягненням якого на сьогоднішній день є перемоги нокаутами над Тревісом Вокером, Овеном Беком та Пітером Окелло, зазначив, висловив впевненість, що жоден боксер не витримав би такого удару, яким він нокаутував Орлова. А тренер Леапаі Ноель Торнберрі сказав: “Орлов спарингував з Робертом Хеленіусом та Олександром Повєткіним, і сказав мені після бою, що Леапаі без проблем нокаутував би їх обох”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.