Седрік Босвелл: Бій з Повєткіним мені потрібно завершувати достроково

Американський супертяж Седрік Босвелл (35-1, 26 КО)  прокоментував підписання контракту над бій з росіянином Олександром Повєткіним, який, скоріш за все, відбудеться 3 грудня в Фінляндії.

“Дякувати Богу! Я думав, що цей день ніколи не настане! – каже Босвелл, – після перемоги над Повєткіним, я кину виклик братам Кличкам, тому що хочу довести всьому світові, що саме я є найкращим важковаговиком у світі. Я багато раз спарингував з братами, і знаю, що в мене є сила та швидкість, щоб перемогти їх. Я можу уникати їх джебів та ударів правою, і я знаю, що їх стиль зручний для мене”.

Свого ж наступного суперника Босвелл не збирається недооцінювати, але, в той же час, абсолютно не сумнівається у перемозі над ним. “Бій з Повєткіним не буде легким, – каже Босвелл, – мені буде вкрай важко здобути перемогу за очками. Скоріш за все, потрібно буде завершувати бій нокаутом”.

“Зараз я перебуваю в чудовій формі, – продовжує Седрік, – третього грудня ви побачите нового чемпіона світу за версією WBA!”

Джерело: Fightsaga.com

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.