WBA: Фарс продовжується

Сьогодні в Австралії відбувся поєдинок між Ентоні Мундайном (43-4, 25 КО) та Рігоберто Альваресом (27-4, 20 КО), в якому перемогу одноголосним рішенням суддів здобув Мундайн. Здавалося б, такий поєдинок не заслуговував особливої уваги, якби не одне “але” – на кону в ньому стояв титул чемпіона світу за версією WBA в першій середній вазі, причому не перший, а третій в одній ваговій категорії. Так, саме третій.

Тепер в першій середній вазі є три чемпіони за версією WBA – “суперчемпіон” Мігель Котто, “регулярний” чемпіон Остін Траут та новоспечений “тимчасовий” чемпіон Ентоні Мундайн. Жодна інша боксерська організація не дозволяє собі такого знущання над вболівальниками, але для WBA це не поодинокий випадок. В більшості категорій ця організація має по два чемпіона, які, як правило, носять приставки “супер” та “регулярний”, але в трьох вагових категоріях у цієї суперчесної і надсправедливої організації є аж по три “чемпіона” – це перша середня, середня та друга середня вага. Не виключено, що незабаром WBA запровадить чергову новацію – введе ще кілька чемпіонських титулів, і назве його якось на кшталт “суперрегулярний” чи “напівтимчасовий”. І головне, що все це буде зроблено заради високої мети – з ціллю популяризації і модернізації боксу, а не для того, щоб отримувати свій відсоток з кожного титульного бою.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.