Бернард Хопкінс: Я не збираюся йти з боксу

Колишній чемпіон світу в двох вагових категріях Бернард Хопкінс заявив, що не збирається завершувати кар’єру .

“Я маю намір продовжувати виступи, – сказав Хопкінс, – тому що я все ще залишаюсь чемпіоном світу. Я вірю в те, що знову буду чемпіоном після того, як будуть зроблені відповідні кроки. Я сподіваюсь, що Атлетична комісія штату Каліфорнія офіційно поверне мені чемпіонський титул, і що Доусона буде дискваліфіковано за навмисне порушення правил. Нема жодних причин, щоб завершувати кар’єру, відштовхуючись від того, що сталося в бою з Доусоном”.

Нагадаємо, що бій між 46-річним Бернардом Хопкінсом та 29-річним Чедом Доусоном закінчився у другому раунді після того, як Доусон звалив Хопкінса на поміст забороненим прийомом. Хопкінс отримав травму плеча, що не дозволило йому продовжити бій, однак замість того, щоб визнати бій таким, що не відбувся, рефері поєдинку Пет Рассел зарахував перемогу технічним нокаутом Чеду Доусону. Команда Хопкінса заявила, що подасть протест на результат бою в Атлетичну комісію штату Каліфорнія.

За матеріалами Boxingscene.com та The Ring Magazine.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.