Команда Хопкінса подаватиме протест на результат бою з Доусоном

Річард Шефер

Річард ШеферПромоутери Бернарда Хопкінса Річард Шефер та Оскар Де Ла Хойя заявили, що подаватимуть протест на результат його бою з з Чедом Доусоном, в якому Бернардові було зараховано поразку технічним нокаутом. Сам Хопкінс також вважає, що бій має бути визнаним таким, що не відбувся (no contest).

“Це був очевидний фол, – каже Хопкінс, – бій має бути визнаним таким, що не відбувся”.

“Ми обов’язково подамо протест в Атлетичну комісію штату Каліфорнія, – каже Оскар Де Ла Хойя, – адже згідно з правилами, які діють в цьому штаті, якщо бій зупинено через ненавмисне порушення правил одним з боксерів, яке призвело до травми іншого, бій має бути визнаний таким, що не відбувся”.

Коментар же генерального директора компанії “Golden Boy Promotions” Річарда Шефера був ще  лаконічнішим. “Я можу сказати вам точно, що Доусон не є чемпіоном світу”, – сказав Шефер після розмови з президентом WBC Хосе Сулейманом.

Про те, чому результат бою дійсно буде змінено, читайте згодом на нашому сайті в статті, присвяченій підсумкам бою Хопкінс – Доусон.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.